Частка IT-обладнання для хмарних дата-центрів наближається до 50% (інфографіка)


Частка IT-обладнання для хмарних дата-центрів наближається до 50% (інфографіка)

Частка IT-обладнання для хмарних дата-центрів стрімко наближається до 50% в загальному обсязі ринку серверів, систем зберігання даних і комутаторів.

Про це повідомили в аналітичній компанії IDC.

У 2017 році глобальні витрати на вказане апаратне забезпечення, яке використовується для роботи хмарних сервісів, склали $46,5 млрд, збільшившись на 21% відносно 2016-го.

При цьому витрати на це ж обладнання, що застосовується не в хмарних дата-центрах, а в локальних ІТ-інфраструктурах, знизилися на 2,6%, а частка сегмента скоротилася з 62,4% в 2016 році до 57,2% рік тому. Ці темпи спаду виявилися найбільшими за три роки.

Приблизно 65% продажів серверів, СГД і комутаторів на хмарному ринку припало на дата-центри, на базі яких функціонують публічні хмарні сервіси, на зразок Amazon Web Services і Microsoft Azure. Крім того, цей сегмент показав найбільше зростання – на 26,2%.

Серед хмарного обладнання швидше за все зросли продажі комутаторів – на 22,2% в 2017 році. Приблизно такий же показник (22,1%) зафіксовано на серверному ринку. Витрати на сховища, що використовуються в роботі хмарних середовищ, зросли на 19,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua