Вакуумні поїзди Hyperloop об'єднають аеропорти Лондона


Вакуумні поїзди Hyperloop об'єднають аеропорти Лондона

Virgin Hyperloop One планує з’єднати головні аеропорти Лондона системою високошвидкісних вакуумних тунелів для перевезення пасажирів.

Про це пише The Independent.

Нова транспортна мережа дозволить пасажирам подорожувати між аеропортами Хітроу, Гатвік і Станстед всього за 5-7 хвилин.

Потяги на магнітній подушці будуть рухатися по тунелях з розрідженою атмосферою зі швидкістю 670 миль на годину (1078 км/год).

Раніше повідомлялося, що Virgin Hyperloop One розпочне будівництво ліній високошвидкісної транспортної системи Hyperloop у 2019 році, а перші випробування повинні початися у 2021 році.

До сих пір невідомо, де саме буде проходити перший маршрут. Є відомості про можливе будівництво гілок в ОАЕ, Азії, США і в Європі.

Найближчим часом фахівці Virgin Hyperloop One проведуть експертну оцінку відібраних маршрутів і винесуть остаточне рішення щодо доцільності їх будівництва. Коли з’явиться це рішення, поки неясно.

Нагадаємо, Virgin Group, що належить Річарду Бренсону, інвестувала кошти в компанію Hyperloop One, в результаті чого компанію перейменували в Virgin Hyperloop One, а Річард Бренсон приєднається до складу її ради директорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua