Цього року Facebook суттєво спростить свій мессенджер


Цього року Facebook суттєво спростить свій мессенджер

Керівник Facebook Messenger Девід Маркус (David Marcus) розповів про проблеми сервісу і те, як компанія збирається їх вирішувати. «Додаток став занадто нагромаджений, — написав він. — Тому в цьому році ми збираємося значно спростити і впорядкувати мессенджер».

Одна зі сфер Facebook Messenger, на яких компанія хоче зосередитися — аудіо- і відеодзвінки. Величезну увагу соціальний гігант приділяє прямим трансляціям, тому в такому рішенні немає нічого дивного. Facebook зробить упор на групові відеочати, а також вдосконалить процес відправки фотографій і роликів.

Компанія може додати в сервіс персоналізовану версію функції «Перевірка безпеки». «Ніхто не хоче упускати особливі моменти, але саме спілкування в реальному часі об’єднує нас у кризових ситуаціях… Ми хочемо переконатися, що ви можете як відсвяткувати заручини двоюрідного брата з іншого кінця світу, так і упевнитися, що після стихійного лиха з вашим другом все в порядку», — написав Маркус.

Facebook планує змінити те, як люди спілкуються через месенджер зі службою підтримки. Зокрема, вона робить акцент на тому, що при виникненні будь-яких питань користувач може написати компанії, а не дзвонити їй — це суттєво економить час, гроші і нерви. Втім, як саме компанія збирається покращувати цей аспект, поки що не ясно.

Що стосується реклами, то вона з Facebook Messenger нікуди не дінеться. Але компанії зможуть створювати фільтри для більш точного відсіювання аудиторії, а також додавати рекламні маски.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua