Світовий рейтинг схвалення політики США знизився до рекордного мінімуму


Світовий рейтинг схвалення політики США знизився до рекордного мінімуму

Рівень схвалення політики США жителями інших країн у 2017 році знизився до 30%, мінімального показника за всю історію дослідження, повідомляє дослідницька компанія Gallup.

Опитування проводиться з 2007 року, попередній мінімум схвалення – 34% – отримала адміністрація Джорджа Буша-молодшого в останній рік його президентського терміну в 2008 році. У 2016 році рівень схвалення політики США при президенті Бараку Обамі склав 48%.

Водночас зростає частка респондентів, незадоволених діями США. У 2017 році цей показник зріс з 28% до 43%.

Найзначніше рівень схвалення політики США знизився в Португалії, Бельгії, Норвегії та Канаді. В Білорусії, Ліберії, Македонії та Ізраїлі рівень схвалення, навпаки, зріс.

Таке падіння рівня схвалення політики США призвело до того, що рівень схвалення дій Китаю і Німеччини виявився вищим за США (31% і 41% відповідно). Рівень схвалення політики Росії у світі зріс у 2017 році з 26% до 27%.

У Росії рівень схвалення дій США залишається на найнижчому рівні в світі, політику Вашингтона схвалюють 8% опитаних. Однак частка схвалення зросла з 2016 року, тоді вона становила 2%.

Автори дослідження стверджують, що ще рано говорити про те, чи була зовнішня політика Д. Трампа успіхом чи провалом, проте, “судячи зі спрямованості світових суджень про США, зв’язки з союзниками і партнерами, які адміністрація Трампа вважає “великою силою”, перебувають у зоні ризику”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування