Допомога союзників НАТО Україні за останні три роки перевищила $1 млрд


Допомога союзників НАТО Україні за останні три роки перевищила $1 млрд

Допомога союзників НАТО, яка надавалася Україні протягом останніх трьох років на підготовку і оснащення Збройних сил, перевищила 1 мільярд доларів.

Про це заявив голова Представництва НАТО в Україні, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Александер Вінников, передає “УНІАН”.

“Що стосується питання озброєння, то, як ви знаєте, це не питання, за яке відповідає НАТО. Зброя залишається національною відповідальністю, тому існують, звичайно, двосторонні канали, через які здійснюються обговорення між Україною і союзниками, і всі ми можемо дізнаватися про ці обговорення в ЗМІ”, – зауважив Вінников на круглому столі “Загроза безпеці України та інших країн “Східного партнерства”. Чим можна відповісти”.

Він додав, що підтримка у підготовці та оснащенні, яка надається Україні Альянсом і союзниками НАТО на двосторонньому рівні з часу початку російської агресії, є дуже істотною і “перевищує один мільярд доларів в останні три роки”.

“Я вважаю, що це внесок у потенціал України, щоб забезпечити її власну безпеку”, – заявив Вінников.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування