Baidu запустила платформу для блокчейн-послуг


Baidu запустила платформу для блокчейн-послуг

Китайський ІТ-гігант Baidu запустив власну платформу для блокчейн-послуг (BaaS). Вона дозволить проводити і відстежувати транзакції і може застосовуватися в галузі криптовалют, онлайн-платежів, боргового управління, страхування та аудиту, пише Coindesk.

У Baidu кажуть, що технологія вже застосовується для торгівлі та сек’юритизації активів, і стверджують, що вона сприяла створенню «перших в Китаї цінних паперів, що забезпечені активами і працюють на блокчейні». Baidu стала другою після китайської Tencent компанією, яка запустила власний пакет блокчейн-послуг.

У квітні минулого року Tencent заявила, що планує використовувати платформу «TrustSQL» для надання послуг з управління активами, аутентифікації і розгортання «шерінгових економік».

Незважаючи на те, що Baidu дещо відстає в сфері блокчейн-послуг від конкурентів, компанія однією з перших стала використовувати біткойн. В жовтні 2013 року компанія заявила, що почала приймати криптовалюту як оплату послуг сервісу Jiasule (кібербезпека, підвищення швидкості і продуктивності веб-сайтів).

Блокчейн поступово проникає у фінансовий світ. Так, PwC почала приймати до оплати аудиторських послуг біткойни, а один з найбільших банків Південної Кореї Shinhan Bank запустив сервіс зберігання ключів і блокчейн-платформу для біткойн-гаманців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua