0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Японії запрацювала криптовалютна біржа для новачків


В Японії запрацювала криптовалютна біржа для новачків

Японський гігант електронної комерції і розваг DMM Group запустив власну криптовалютну біржу, яка підтримує 7 цифрових валют і 14 торгових пар. Група готується до запуску ще однієї криптобіржі навесні. Новий торговельний майданчик буде призначений для недосвідчених інвесторів.

Щоб відзначити урочисте відкриття першого торговельного майданчика, біржа віддає тисячу ієн (~ $9) всім клієнтам, які зареєструють новий обліковий запис в період кампанії з 11 січня по 11 березня. Користувачі біржі зможуть торгувати на своєму ПК або використовувати додаток Android або iOS. Платформа підтримує BTC, LTC, ETH, ETC, XEM, BCH і XRP, передає profitgid.

Згідно з повідомленням DMM, біржа використовує торговельну платформу, яка надається Simplex Inc. під назвою Simplex Cryptocurrency. Ця платформа пропонує торговельні інструменти для загальних інвесторів, систем управління бізнесом і ділінгової системи.

Simplex надає цінні папери і системи торгівлі валютами для великих банків і фінансових компаній, таких як SBI Holdings, GMO Group, Nomura Securities, Matsui Securities, Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, Mizuho Bank і Money Partners Group. Нещодавно компанія почала пропонувати систему криптовалютної торгівлі, і DMM Group стала першим клієнтом, якому надається нова послуга.

Крім того, дочірня компанія DMM Group планує запуск наступного торговельного майданчика. Next Currency Inc оголосила про подачу заявки японським фінансовим органам на реєстрацію нової біржі під назвою Cointap раніше на цьому тижні. Відкриття платформи заплановано на весну 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування