Стало відомо, скільки українці вклали в економіки інших держав (інфографіка)


Стало відомо, скільки українці вклали в економіки інших держав (інфографіка)

Прес-служба Національного банку України надала інформацію щодо обсягу прямих іноземних інвестицій, які були вкладені резидентами в економіки інших держав (станом на 01.10.2017 року) в розрізі країн і видів економічної діяльності.

Видання направило запит про те, який обсяг становлять українські інвестиції в різних країнах, а також, скільки коштів вкладено резидентами України в економіку інших держав.

У НБУ розповіли, скільки спільних підприємств (СП) за участю українських резидентів зареєстровано на територіях інших країн, в які галузі вкладають інвестиції наші співвітчизники і скільки СП зареєстровано в Україні і в розрізі резидентів інших країн

У НБУ зазначили, що за інформацією Державної служби статистики України (ДССУ), в Україні 01.10.2017 налічується 17,5 тис. підприємств, які отримали отримали прямі інвестиції від нерезидентів, а також 178 підприємств-резидентів, які зробили інвестиції за кордон (формування даних про розподіл кількості підприємств по країнах ДССУ не здійснює).

Найбільше вкладалося в професійну, наукову та технічну діяльність. Станом на 1 січня 2017 року сума склала 5966,4 млн. дол, до 1 жовтня 2017 року сума зросла до 5977,9 млн. Дол.

Також достатньо коштів, а саме 118,2 млн. дол було вкладено в промисловість, станом на 1 жовтня 2017 року ця сума склала 131,1.

З інших галузей, куди вкладали резиденти кошти, лідирує сільське, лісове і рибне господарство, торгівля транспортними засобами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування