Siemens кидає виклик Tesla на ринку зберігання енергії


Siemens кидає виклик Tesla на ринку зберігання енергії

Створений за участю німецького концерну стартап Fluence буде працювати в 160 країнах, а свій найбільший проект почне будувати в Каліфорнії. Очікується, що він поб’є австралійський рекорд Tesla, пише Electrek.

Американська енергетична компанія AES і німецький промисловий гігант Siemens об’єднали зусилля, щоб створити стартап Fluence Energy. Він складе конкуренцію Tesla на швидко зростаючому і перспективному ринку систем зберігання енергії. Fluence стане постачальником для найбільшого в світі літій-іонного сховища енергії. Компанія отримала всі дозволи і ліцензії, необхідні для запуску масштабного проекту.

«Ми віримо, що системи зберігання енергії допоможуть істотно знизити витрати на використання відновлюваних джерел, сприятимуть розвитку технологій і створенню “чистого” майбутнього для нашої планети. Разом з Siemens і AES ми зможемо вплинути на весь енергетичний сектор, несучи нові можливості, забезпечивши глобальне охоплення і задіявши досвід, який дозволить нашим клієнтам відчути всі переваги зберігання енергії», – заявив глава Fluence Стівен Кафлін.

Fluence буде використовувати перевірені, промислові технологічні платформи, оптимізовані для різних потреб клієнтів, включаючи розподіл електроенергії, інтеграцію з відновлюваними джерелами та іншими енергоресурсами. Компанія буде надавати повний спектр послуг і гарантій, починаючи з комерційної аналітики на ранніх стадіях і закінчуючи обслуговуванням і експлуатацією об’єктів. Fluence буде поставляти платформи Advancion і Siestorage для зберігання енергії, а послуги стартапа будуть доступні в 160 країнах.

Проект 100 МВт/400 МВт*год розміститься в Лонг-Біч, Каліфорнія. Він стане найбільшим у світі, побивши південноавстралійський рекорд Tesla 100 МВт/129 МВт*год. На думку експертів Electrek, конкуренція великих гравців завжди стимулює розвиток індустрії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua