Qualcomm незабаром отримає схвалення ЄС на купівлю NXP за $39 млрд


Qualcomm незабаром отримає схвалення ЄС на купівлю NXP за $39 млрд

Qualcomm Inc. вже наступного тижня має отримати умовне схвалення антимонопольних регуляторів ЄС на придбання NXP Semiconductors NV за 39 млрд доларів, повідомляє Dow Jones з посиланням на обізнані джерела. Раніше напівпровідникова компанія відхилила недружні пропозиції Broadcom Ltd.

ЄС почав поглиблений аналіз угоди Qualcomm-NXP в червні, побоюючись, що вона призведе до підвищення цін, звуження вибору і скорочення інновацій в напівпровідниковій індустрії. Пізніше Qualcomm зобов’язалася пом’якшити ці побоювання.

Зокрема, Qualcomm зобов’язалася не купувати патенти NXP, істотно важливі для стандартів галузі, а також пообіцяла, що конкуруючі продукти зможуть працювати з продуктами NXP, повідомили джерела.

Як заявила в червні Єврокомісія, вона побоюється, що об’єднана компанія отримає сильні позиції як на ринку чіпів мобільного зв’язку, так і на ринку чіпів ближнього безконтактного зв’язку (NFC), і це дасть їй стимул витісняти конкуруючих постачальників з ринку або модифікувати існуючі практики NXP з ліцензування прав інтелектуальної власності. ЄС також заявив, що угода може припинити конкуренцію за чіпи, які використовуються в автомобільному секторі.

Регулятори США вже схвалили угоду, але в інших юрисдикціях, включаючи Китай, органи все ще вивчають злиття.

Financial Times раніше повідомила, що ЄС може схвалити угоду вже наступного тижня.

Якщо угода буде досягнута, вона може привернути увагу регуляторів у безлічі країн у зв’язку з такими питаннями, як домінування на ринку, інновації та національна безпека.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування