0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Френк Запата представив реактивний гідроцикл (відео)


Френк Запата представив реактивний гідроцикл (відео)

Винахідник Френк Запата представив свій новий винахід – реактивний гідроцикл. Після успішних експериментів з ховербордами колишній чемпіон світу зі змагань на гідроциклах повернувся до витоків. Його новий винахід є продовженням «флайбордів» – невеликих установок, які давали можливість літати, використовуючи потужний струмінь води. Водночас вони нагадують полегшені гідроцикли, пише New Atlas.

Популярність Запаті принесла не його спортивна кар’єра, а винахідницький талант. Після того як він пішов зі спорту, він зайнявся створенням пристроїв на стику водних розваг, спорту і технологій майбутнього. Першим успішним і яскравим його винаходом став FlyBoard – платформа, пристібнувши яку, людина отримує можливість злетіти на водяному потоці. Винахід розійшовся по всьому світу, з’явилися навіть окремі змагання з «флайбордінгу».

Але FlyBoard був обмежений наявністю води і необхідністю присутності гідроцикла. Тому Запата розробив більш екстремальний і вільний транспорт – ховерборд. Пристрій був чимось схожий на FlyBoard, але вже не мав обмежень у вигляді води або необхідності допоміжного транспорту. З ним Запата став відомий вже і в більш широких колах. Відео, де француз випробовує свій ховерборд, набрали мільйони переглядів на YouTube. Дійшло навіть до того, що йому пригрозили в’язницею у Франції за подібні польоти.

Може, вплинув страх в’язниці, але винахідник знову повернувся до води. Його новий пристрій продовжує концепцію платформи FlyBoard, тільки при цьому виглядає більш зручним і безпечним. Судячи з роликів і фотографій, новий пристрій найбільше нагадує гідроцикл, але в набагато легшій конфігурації. Як і попередні пристрої, цей здатний злітати в повітря на реактивній тязі, обертатися навколо власної осі. Можна подивитися на роботу пристрою на відео.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування