У справі про «рюкзаки Авакова» винесено перший вирок


У справі про «рюкзаки Авакова» винесено перший вирок

Московський районний суд Харкова визнав винним одного з фігурантів справи про «рюкзаки Авакова», в якій одним з підозрюваних проходить син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександр, – випливає з вироку судової інстанції, оприлюдненого в Єдиному реєстрі судових рішень.

Як повідомляється в рішенні суду, обвинувачений фігурант справи був «активним учасником «конвертаційного центру». Йому доручили виготовити і підробити документи, необхідні для участі ТОВ «Дніпровенд» в переговорній процедурі закупівлі рюкзаків у МВС України. Згодом він підробив документи – роздрукував їх, поставив підписи і печатки. Ця документація пізніше використовувалася під час участі в проведенні переговорної процедури закупівлі рюкзаків.

У документі вказується на те, що під час досудового розслідування обвинувачений визнав свою провину.

Після розгляду провадження суд визнав його винним і призначив покарання за ч.3 ст.358 КК України у вигляді 1 року позбавлення волі. Однак через визнання провини, чоловіка звільнили від покарання з випробувальним терміном на один рік.

Довідка Finance.ua:

  • 31 жовтня 2017 р. детективи НАБУ затримали сина глави МВС, колишнього заступника міністра внутрішніх справ і ще одну особу в рамках розслідування справи про нібито розтрату при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.
  • Як стверджують правоохоронці, фігуранти нібито причетні до закупівлі в 2015 р. за кошти Міністерства внутрішніх справ рюкзаків за завищеною вартістю. Крім того, як стверджують в НАБУ і САП, товар не був доставлений вчасно і не відповідав вимогам, які встановлені МВС. В результаті всього цього державі нібито і було завдано збитків у розмірі понад 14 млн грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування