Україна потрапила до ТОП-50 в Індексі паспортів - Henley & Partners


Україна потрапила до ТОП-50 в Індексі паспортів - Henley & Partners

В Індексі паспортів Україна піднялася на 14 позицій, посівши 44-е місце з можливістю відвідувати без візи 114 країн світу. Про це повідомила компанія Henley & Partners, яка аналізує візові правила 200 країн і територій світу і ранжирує їх за кількістю країн безвізового в’їзду.

Лідируючі позиції в рейтингу паспортів посідають Німеччина і Сінгапур. Протягом останніх п’яти років перше місце в рейтингу незмінно зберігається за паспортом Німеччини. У 2018 році з німецьким паспортом можна подорожувати без візи до 177 країн світу, що на одну країну більше, ніж в минулому році. Друге місце дісталося Сінгапуру (176 країн), третє розділили відразу вісім держав: Великобританія, Данія, Італія, Норвегія, Фінляндія, Франція, Швеція, Японія. Громадяни цих країн отримали можливість відвідувати без візи 175 країн світу. Більшість з них за рік поліпшили показники безвізового доступу в інші країни.


 
У 2018 році Україна посіла 44-е місце в світовому рейтингу, розділивши його з Нікарагуа. Українці можуть відвідувати без візи 114 країн світу. Це найкращий показник за останні роки (82 країни в 2017 році, 81 – у 2016 році, 79 – у 2015 році). У минулому році наша країна посідала 58-е місце в рейтингу. Україна істотно поліпшила свою позицію завдяки отриманню безвізового доступу до країн Шенгенської зони в 2017 році.

Країни-сусіди України розмістилися в Індексі паспортів наступним чином: Росія і Молдова – 48-е місце, Білорусь – 65-е місце.

Останнє місце в рейтингу дісталося Афганістану, громадянам якого відкрито безвізовий доступ лише в 24 країни світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування