Метро Києва в 2017 році перевезло майже 500 млн пасажирів


Метро Києва в 2017 році перевезло майже 500 млн пасажирів

За підсумками 2017 року послугами КП “Київський метрополітен” скористалися 498,4 млн пасажирів, що на 2,8% більше, ніж роком раніше, повідомляє прес-служба підприємства.

В оприлюдненій у вівторок на сторінці метрополітену в соцмережі “Фейсбук” інформації зазначається, що найбільш завантаженою вже традиційно стала станція “Лісова”. За рік нею скористалося понад 21,4 млн киян і гостей столиці. Найменший попит на червоній лінії біля станції “Дніпро”, яка прийняла 986,5 тис. пасажирів. В цілому ця лінія з 18 станцій перевезла 208,1 млн осіб.

Другою за завантаженістю залишається синя лінія. Так, в минулому році вона була використана 172,6 млн пасажирів. Максимальний пасажиропотік тут спостерігався на станції “Мінська” (понад 17 млн за рік), мінімальний – “Поштова площа” (4,3 млн).

Зеленою лінією за рік прокотилося майже 117,7 млн киян і гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки зафіксовані на станціях “Лук’янівська” (14,6млн) і “Позняки” (14,1млн), найменше на цій лінії користуються “Червоним хутором” (1,6 млн осіб).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування