SoftBank і інші інвестори придбали акції Uber


SoftBank і інші інвестори придбали акції Uber

Консорціум інвесторів на чолі з японською телекомунікаційною компанією SoftBank Group Corp. викупив значну частку акцій сервісу на замовлення автомобілів Uber Technologies Inc. – 17-18% за різними джерелами.

Як пише The Wall Street Journal, за підсумками продажу акцій Uber оцінена в $48 млрд, тобто дисконт у порівнянні з попередньою оцінкою вартості ($68 млрд) склав близько 30%.

Акціонери і співробітники Uber виставили на продаж близько 20% акцій компанії, проте інвестори придбали трохи менше запропонованого обсягу: SoftBank за підсумками угоди отримає близько 15%, решта учасників консорціуму – приблизно 3%.

В цілому сума угоди склала близько $9 млрд, зазначає Financial Times.

Uber в четвер підтвердила, що угода відбулася. У прес-службі SoftBank розраховують, що вона буде остаточно завершена в січні.

SoftBank також вкладе в Uber $1,25 млрд з урахуванням попередньої оцінки ($68 млрд) в якості поступки існуючим акціонерам Uber, які побоювалися зниження вартості своїх часток. З урахуванням цих інвестицій SoftBank заплатить $7,7 млрд за 15% сервісу.

До складу ради директорів Uber буде включено ще шістьох осіб, двох з них зможе призначити SoftBank. Права голосу всіх акціонерів будуть розширені. Корпоративні зміни, які є результатом напружених переговорів, показують, наскільки нові вливання важливі для Uber.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування