Привітання з Новим роком від Finance.ua!


Привітання з Новим роком від Finance.ua!

Дорогі читачі!

Ось і завершується 2017-й. За минулий рік портал Finance.ua розвивався й удосконалювався завдяки вам і вашим побажанням!

Нашій команді вдалося створити корисний і масштабний фінансовий супермаркет. Розширити та вдосконалити https://news.finance.ua. Обзавестися новим, сучасним логотипом. Оновити дизайн.

Редакція Finance.ua за 2017 рік опублікувала понад 23 тис. новин, підготувала 1268 статей. Спільно з експертами і лідерами ринків написала 260 авторських колонок. Все це створювалося і створюється для вас.

Разом ми зробили портал Finance.ua кращим, зручнішим і кориснішим.

Коментарі і відгуки читачів весь 2017 рік підтримували і допомагали редакції. Завдяки критиці вдалося виправляти помилки, недоробки і діяти оперативно. Сьогодні за це говоримо вам «Спасибі!».

Щиро бажаємо кожному в 2018 році примноження достатку, свіжих ідей, сміливих планів, приємних відкриттів, надзвичайних партнерів і колег поруч!

А портал Finance.ua, у свою чергу, обіцяє і наступного року радувати тільки найсвіжішими та найактуальнішими новинами, якісною аналітикою, вигідними можливостями для заробітку й економії, допомогою у виборі банківських продуктів.

З прийдешнім 2018 роком!
Розраховуйте на Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua