Apple підвищила виплати топ-менеджерам, Кук, як і раніше, заробляє найменше


Apple підвищила виплати топ-менеджерам, Кук, як і раніше, заробляє найменше

Apple Inc. суттєво збільшила обсяги винагороди топ-менеджерів, включаючи CEO Тіма Кука, в 2017 фінроці, оскільки річні виручка і прибуток перевищили прогнози, випливає з документів, представлених компанією в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) США.

Загальний обсяг виплат Т. Куку збільшився на 47%, до $12,825 млн. В цю суму входить річний оклад у розмірі $3,058 млн, який майже не змінився з 2016 фінроку, грошова частина премії в розмірі $9,327 млн та інші компенсації ($440,4 тис.).

Водночас Т. Кук як і раніше одержує суттєво менше за інших виконавчих керівників Apple, оскільки йому не передбачені бонуси у вигляді акцій. Грошова премія обумовлена виконанням поставлених перед керівництвом Apple завдань, у тому числі щодо збільшення виручки і прибутку.

Приріст винагороди інших топ-менеджерів Apple був істотно меншим – 5,5-6%.

Фіндиректору Луці Маестрі Apple виплатила в минулому фінроці $24,1 млн, старшим віце-президентам Анджелі Арендтс (роздрібні продажі), Джоні Сруджі (апаратні технології), Дену Ріккіо (розробка апаратного забезпечення), Брюсу Сьюеллу (генеральний юрисконсульт) – близько $24,2 млн. В тому числі кожен з цих п’яти отримав $20 млн акціями.

Як повідомлялося, з початку 2018 року Б. Сьюелла замінить Кетрін Едамс, яка переходить в Apple з Honeywell.

Виручка Apple в 2017 фінроці, який завершився 30 вересня, зросла на 6%, до $229,23 млрд, операційний прибуток склав $61,3 млрд. Компанія орієнтувалася на $225,2 млрд і $57,9 млрд відповідно.

Роком раніше через слабкі фінпоказники Apple суттєво скоротила виплати керівникам, у тому числі гендиректору – на 15%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування