Вартість нафти зростає


Світові ціни на нафту в четвер вранці піднімаються, інвестори відіграють дані Американського інституту нафти (API), згідно з якими запаси сировини в США за минулий тиждень знизилися значніше від очікуваної оцінки, свідчать дані торгів.

Станом на 7.16 вартість березневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зростала на 0,14%, до 66,08 долара за барель, ціна лютневих ф’ючерсів на нафту марки WTI піднімалася на 0,2%, до 59,76 долара за барель.

Згідно з повідомленням API, запаси нафти в США за тиждень по 22 грудня зменшилися на 6 мільйонів барелів, до 430,5 мільйона барелів. Прогноз припускав зниження показника лише на 3,97 мільйона барелів, до 432,53 мільйона барелів.

Запаси бензину, на думку API, зросли при цьому на 3,1 мільйона барелів, дистилятів – на 2,8 мільйона барелів. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі в Кушингу (Cushing) впали на 1,3 мільйона барелів. Пізніше в четвер інвестори очікують дані щодо запасів від Міненерго США.

Трейдери продовжують оцінювати новини щодо ремонту трубопроводу Forties в Північному морі, який був закритий на ремонт 11 грудня в зв’язку з поломкою. Як повідомило в четвер агентство Рейтер, посилаючись на джерела, Forties працює на половину своєї потужності після проведення ремонтних робіт.

У понеділок Ineos повідомила, що ремонтні роботи трубопроводу Forties технічно завершені, і зараз проводяться випробування труби під тиском. Компанія додала, що очікує, що трубопровід і термінал Kinneil поступово повернуться до нормальної потужності на початку 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування