Кількість електромобілів у світі перевищила 3 млн


Кількість електромобілів у світі перевищила 3 млн

За прогнозами шведської компанії EV-Volumes, до кінця 2018 року на дорогах світу буде вже 5 млн електричних автомобілів. Інтерес до них багато в чому викликаний заходами влади і суперництвом автовиробників, які пропонують широкий модельний ряд повноцінних електрокарів і гібридів, пише Guardian.

Як стверджує шведська компанія EV-Volumes, яка уважно стежить за світовим ринком електрокарів, до кінця 2018 року на світових дорогах буде вже 5 млн електричних автомобілів. З’явиться безліч новинок від найбільших брендів, починаючи з просунутої версії найпопулярнішого електромобіля Nissan Leaf і закінчуючи Jaguar iPace. І, незважаючи на виробничу кризу, водії в США нарешті отримають свої Tesla Model 3.

Найбільшим ринком електромобілів залишиться Китай. Уряд країни всіляко сприяє їх поширенню з метою скорочення викидів CO2. Саме на китайський ринок націлена Toyota, яка до початку 2020-х обіцяє випустити 10 нових моделей електричних автомобілів. З 2025 року компанія більше не буде випускати автомобілі з ДВЗ без електричного або гібридного аналога. Раніше про це саме заявили Volvo і Jaguar.

Toyota планує продати мільйон електрокарів до 2030 року, а Volkswagen впевнений, що досягне цієї мети вже до 2025 року. Що стосується BMW, компанія хоче обігнати Toyota за кількістю нових моделей електрокарів і представити 12 таких до 2025 року. Суперництво намічається і в використанні твердотільних батарей для майбутніх електричних автомобілів — обидві компанії зробили відповідні заяви і вклали серйозні кошти в розробку нових технологій. BMW в цьому питанні співпрацює з SolidPower, а Toyota сформувала власний підрозділ.

Незважаючи на колосальне зростання продажів електромобілів, їх частка на світовому ринку поки що незначна: 1 млн проданих в цьому році електричних автомобілів і гібридів проти 80 млн стандартних машин з ДВЗ. Тобто частка електрокарів складає всього 1,25%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування