США призупинять режим безмитного ввезення товарів з України


США призупинять режим безмитного ввезення товарів з України

США ухвалили рішення про часткове скасування дії Генералізованої системи преференцій, що надає Україні можливість безмитно експортувати близько 3500 видів товарів з відстрочкою набуття рішенням чинності на 120 днів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі. У міністерстві зазначили, що відстрочка скасування торговельних преференцій пов’язана з позитивними діями уряду України в напрямку покращення системи виплати роялті правовласникам.

«Як відомо, однією з основних претензій США до України в рамках Спеціальної доповіді 301» тривалий час є непрозора діяльність організацій колективного управління майновими правами в сфері авторського і суміжних прав. В рамках реформи системи захисту інтелектуальної власності 20 грудня 2017 року уряд України схвалив законопроект «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського і суміжних прав», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві підкреслили, що ухвалення парламентом законопроектів, спрямованих на посилення захисту прав інтелектуальної власності, зніме більшу частину претензій США в контексті «Спеціальної доповіді 301» і Генералізованої системи преференцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування