Google "вб'є" мільйони додатків для Android-смартфонів


Google "вб'є" мільйони додатків для Android-смартфонів

Корпорація Google слідом за оголошенням про відмову від 32-бітних додатків заявила, що планує “вбити” мільйони програм та ігор, які зараз доступні в рамках магазину Google Play.

Про це йдеться у повідомленні американської корпорації, передає “Укрінформ”.

Згідно з повідомленням, починаючи з другої половини 2018 року, вона перестане додавати в магазин Google Play будь-які програми та ігри, які несумісні з новітніми версіями операційної системи Android.

Для забезпечення сумісності розробники мають використовувати найбільш нові і свіжі API для отримання будь-якої інформації, а також піддавати своє програмне забезпечення тестуванню на найновіших збірках ОС, навіть якщо під їх управлінням працює менше 1% від загального числа пристроїв у світі.

Прес-служба Google стверджує, що компанія керується хорошими намірами. Примус розробників до використання останніх технологій і стандартів позитивно позначиться на якості їх програмного забезпечення, а також гарантує швидку і стабільну роботу на всіх сучасних Android-смартфонах.

У тому випадку, якщо якісь девелопери відмовляться виконувати нові вимоги, то їх нові програми і ігри не потраплять в магазин Google Play вже з 1 січня 2018 року.

Якщо ж у розробника вже є якийсь додаток, але він використовує старі API і рішення, націлені на застарілі збірки Android, то Google дає йому термін до 1 листопада 2018 року.

Після цієї дати всі оновлення для програмного забезпечення мають бути написані з прицілом на новітні версії ОС.

Такі заходи призведуть до того, що мільйони програм взагалі перестануть оновлюватися, так як деякі додатки через нові правила доведеться переписувати практично з нуля, чого багато хто робити просто не буде.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування