Кількість населення Шанхаю обмежать до 25 млн осіб


Кількість населення Шанхаю обмежать до 25 млн осіб

У Шанхаї обмежать кількість населення міста до 25 млн осіб до 2035 року для боротьби з так званою “хворобою великого міста”.

Як наголошується в директиві, випущеній Держрадою КНР, до 2035 року кількість постійних мешканців в Шанхаї буде обмежено 25 млн осіб, а загальна площа землі під забудову до того ж року не перевищить 3,2 тис. кв. км.

Місто буде освоювати землю економно, жорстко контролюючи виділення земель під забудову і обґрунтовано використовуючи підземний простір.

Директива також вимагає від міста посилити дії із захисту навколишнього середовища та історичних пам’яток, включаючи будівлі, де Комуністична Партія Китаю провела свій перший з’їзд.

“Хвороба великого міста” виникає, коли мегаполіс страждає від забруднення навколишнього середовища, заторів на дорогах і браку державних послуг, включаючи освіту і медичне обслуговування. Багато з найбільших міст Китаю також стикаються зі зростанням цін на житло.

Шанхай, який знаходиться на східному узбережжі Китаю, мав постійне населення в 24,15 млн. осіб в кінці 2015 року, повідомило офіційне агентство КНР Сіньхуа в минулому році.

Як зазначає The Guardian, деякі експерти сумніваються у доцільності подібних планів, причому Лян Чжунтан, експерт китайського урядового аналітичного центру, описує схему як “непрактичну і таку, що суперечить тенденції соціального розвитку”. За його словами, від цієї ідеї найбільше постраждають трудові мігранти і малозабезпечені верстви населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua