Число великих IPO в Канаді різко зросло в 2017 році


Число великих IPO в Канаді різко зросло в 2017 році

Обсяг розміщень акцій в Канаді знизився в 2017 році в порівнянні з попереднім роком, проте число великих IPO значно зросло.

З початку року по 21 грудня сукупний обсяг розміщених на канадських біржах акцій склав 39,7 млрд канадських доларів ($31 млрд), що на 22% менше, ніж в минулому році, який став рекордним. Проте, показник вищий, ніж середнє значення за останні 5 років (37,5 млрд канадських доларів).

Разом з тим за минулий рік на біржі в Торонто відбулося 11 IPO обсягом понад $100 млн проти всього двох торік. Сукупний розмір великих IPO склав $3,7 млрд і став рекордним з 2013 року, пише агентство Bloomberg.

Найбільшим канадським IPO в році, що минає, стало розміщення акцій оператора трубопроводів Kinder Morgan на 1,75 млрд канадських доларів у травні. Це єдине розміщення обсягом понад $1 млрд. З моменту початку торгів акції компанії підвищилися в ціні приблизно на 1,5%.

Найуспішнішим IPO стало розміщення акцій виробника дорогою верхнього одягу Canada Goose – після початку торгів в березні папери компанії зросли в ціні більш ніж удвічі.

Організацією цих двох розміщень займався Royal Bank of Canada, що дозволило йому посісти перше місце в цьому сегменті з показником 8,4 млрд канадських доларів. Він обійшов торішнього лідера, TD Securities, який організував IPO на суму 5,7 млрд канадських доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua