В Ізраїлі може з'явиться власна криптовалюта — ЗМІ


В Ізраїлі може з'явиться власна криптовалюта — ЗМІ

Міністерство фінансів Ізраїлю розглядає можливість введення в обіг власної криптовалюти — електронного шекеля — в рамках плану по скороченню обсягу готівки в економіці і боротьби з операціями на “чорному ринку”.

Про це повідомляє ПРАЙМ з посиланням на газету “Гаарец”.

Відзначається, що Ізраїль — не перша країна, в якій виникла ідея випустити електронний аналог національної валюти. У вересні центральний банк Швеції опублікував документ, в якому містився аналіз можливості створення електронної крони “e-krona”.

Однак, як пише газета, ізраїльська і шведська електронні валюти не стануть повним аналогом криптовалюти біткоїн — “зашифрованої, децентралізованої валюти, яку не випускає жоден уряд і яка не має чіткого вартісного еквівалента”.

“У випадку зі Швецією або Ізраїлем криптовалюта буде еквівалентна за вартістю існуючої національної валюти … Електронна версія не буде ставити перед собою мету змінити грошову систему країни”, — зазначає видання.

Передбачається, що електронний шекель стане альтернативою готівці. Транзакції з електронними шекелями будуть здійснюватися безпосередньо між споживачами без посередництва банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua