Альфа-Банк завершив перші 3 квартали 2017 року з прибутком в 23,7 млн грн - Світек


Альфа-Банк завершив перші 3 квартали 2017 року з прибутком в 23,7 млн грн - Світек

Альфа-Банк завершує 2017 рік з найбільшим в історії установи доходом – за перші три квартали прибуток склав 23,7 млн ​​грн.

Про це в інтерв’ю Realist’у повідомив генеральний менеджер Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку Іван Світек. (https://realist.online/article/ivan-svitek-reformy-i-izmeneniya-dolzhny-proishodit-maksimalno-bystro)

«Цього року ми продемонструємо найбільший дохід в історії банку і впевнений прибуток. Перші три квартали цього року ми завершили з прибутком в 23,7 млн ​​грн», – повідомив генеральний менеджер.

За словами Світека, значно покращилася ситуація з реструктуризацією проблемних кредитів, особливо після впровадження в Укрсоцбанку експертизи Альфа-Банку у роботі з клієнтами зі стягненню.

Він також повідомив, що керівництво установи розраховує вирішити проблеми з NPL на балансах обох банків з випередженням графіка – за три роки замість п’яти.

Він також анонсував розвиток і впровадження нових сервісів.

«Ми не хочемо задовольнятися другою або третьою позицією в рейтингу технологічності. Наша мета набагато амбіційніша – вивести Альфа-Банк Україна в незаперечні лідери», – заявив Світек.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування