Ринок криптовалют переживає бурхливий обвал


Ринок криптовалют переживає бурхливий обвал

В останні кілька днів на ринку криптовалют різко змінився тренд. Почалося все з падіння біткойна, який в ніч на 22 грудня прискорив зниження. За даними біржі Coinmarketcap, сьогодні вранці котирування першої в світі криптовалюти знизилися на 18,35%, до 14 тис. доларів. На біржі Bitfinex біткойн коштує $13 635, на Gdax — $14 110. Головна криптовалюта дешевшає третій день поспіль.

Головний конкурент біткойна, ефір, також пішов на спад. За останній день він подешевшав на 19,25% до $703,64. На біржі Bitfinex ефір коштує $651,32, а на Bithumb — 867,88.

Єдиною валютою, що демонструє зростання, став Ripple, який вибрався на третє місце в списку валют з найбільшою капіталізацією. Криптовалюта зростає на тлі позитивних новин про початок співпраці з банківськими установами. За добу Ripple подорожчав на 21,06%, до $1,39.

Інші криптовалюти в списку топ-10 подешевшали не менше, ніж на 10%. Найболючішим виявилося падіння Bitcoin Cash, в який напередодні почали переводити свої кошти біткойн-ентузіасти.

За інформацією гравців ринку, паніка виникла через азіатські трейдери. Торговці з Кореї, Китаю і Японії скидають усі монети через чутки, що уряди цих країн вирішили накласти високий податок на приріст капіталу, на прибуток, отриманий від продажу криптовалют з 2018 року.

Piccy.info - Free Image Hosting

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування