0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Ринку твердотільних накопичувачів пророкують стійке зростання


Ринку твердотільних накопичувачів пророкують стійке зростання

Компанія International Data Corporation (IDC) зробила прогноз по світовому ринку твердотільних (SSD) накопичувачів на кілька найближчих років.

В даний час спостерігається зростання попиту на SSD-пристрої. Якщо в 2015 році поставки таких виробів, за деякими оцінками, становили 105 млн одиниць, то в 2016 році відвантаження піднялися до 140 млн штук.

Експерти IDC вважають, що в найближчі роки середньорічний темп зростання поставок SSD в складних відсотках (CAGR) становитиме 15,1 % у штучному вираженні. Якщо розглядати глобальний ринок в грошах, то показник CAGR виявиться на рівні 14,8 %. В результаті, до 2021 року обсяг галузі досягне $33,6 млрд.

Аналітики IDC відзначають, що тенденція до зниження вартості зберігання гігабайтів інформації на твердотільних накопичувачах призводить до зростання їх популярності. Причому продажі збільшуються як на споживчому ринку, так і в корпоративному сегменті.

Водночас глобальні відвантаження традиційних жорстких дисків скорочуються. Якщо в 2015 році обсяг продажів HDD склав близько 470 млн одиниць, то в 2016 році цей показник опустився до рівня 425 млн штук. У 2017 році – менше ніж 400 млн одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування