Ринку твердотільних накопичувачів пророкують стійке зростання


Ринку твердотільних накопичувачів пророкують стійке зростання

Компанія International Data Corporation (IDC) зробила прогноз по світовому ринку твердотільних (SSD) накопичувачів на кілька найближчих років.

В даний час спостерігається зростання попиту на SSD-пристрої. Якщо в 2015 році поставки таких виробів, за деякими оцінками, становили 105 млн одиниць, то в 2016 році відвантаження піднялися до 140 млн штук.

Експерти IDC вважають, що в найближчі роки середньорічний темп зростання поставок SSD в складних відсотках (CAGR) становитиме 15,1 % у штучному вираженні. Якщо розглядати глобальний ринок в грошах, то показник CAGR виявиться на рівні 14,8 %. В результаті, до 2021 року обсяг галузі досягне $33,6 млрд.

Аналітики IDC відзначають, що тенденція до зниження вартості зберігання гігабайтів інформації на твердотільних накопичувачах призводить до зростання їх популярності. Причому продажі збільшуються як на споживчому ринку, так і в корпоративному сегменті.

Водночас глобальні відвантаження традиційних жорстких дисків скорочуються. Якщо в 2015 році обсяг продажів HDD склав близько 470 млн одиниць, то в 2016 році цей показник опустився до рівня 425 млн штук. У 2017 році – менше ніж 400 млн одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua