Промислове виробництво Донецької області в січні-листопаді скоротилося


Промислове виробництво Донецької області в січні-листопаді скоротилося

Обсяг промислової продукції Донецької області (без урахування частини зони проведення антитерористичної операції) у січні–листопаді 2017 року порівняно з січнем–листопадом попереднього року зменшився на 12,4%, у листопаді порівняно з листопадом 2016 року – на 10,3%, порівняно з жовтнем 2017 року виробництво зросло на 3,6%.

Приріст промислового виробництва регіону в листопаді 2017 року порівняно з попереднім місяцем досягнуто, насамперед, завдяки сезонному зростанню вуглевидобутку, а також збільшенню обсягів продукції коксохімічної та металургійної промисловості.

У виробництві коксу та продуктів нафтопереробки приріст у листопаді порівняно з жовтнем 2017 року склав 1,1%, металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів – 3,7%, видобутку кам’яного вугілля – 20,1%. Водночас технологічний ланцюжок “вугілля-електроенергія” завершився спадом. У виробництві, постачанні та розподілі електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяг продукції у листопаді порівняно з попереднім місяцем зменшився на 3,0%, у тому числі у виробництві, передачі і розподілі електроенергії – на 4,9%.

На динаміку виробництва порівняно з 2016 роком продовжували впливати наслідки блокади вантажних перевезень на лінії розмежування. У листопаді 2017 року порівняно з листопадом попереднього року обсяг продукції зменшився у металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів на 1,3%, виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – на 6,1%, машинобудуванні – на 6,5%, видобувній промисловості та розробленні кар’єрів – на 19,5%, виробництві, постачанні та розподілі електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 24,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування