ЗМІ склали рейтинг забудовників передмістя Києва


ЗМІ склали рейтинг забудовників передмістя Києва

22 грудня наші колеги з порталу «Мінфін» публікують рейтинг забудовників передмістя Києва. Всього у списку 44 компанії, які звели в поточному році 90 будинків.

До рейтингу увійшли компанії, які будують житло в Ірпені, Бучі, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Гатному, Крюківщині, Вишневому, Броварах, Борисполі, Вишгороді та інших населених пунктах, які знаходяться одразу за межею Києва.

Лідером виявився ірпінський забудовник «Синергія», який 2017-го року офіційно здав в експлуатацію дев’ять будинків. За ним з шістьма будинками йде компанія Martynov Real Estate, відома за проектом ЖК «Софія» в Софіївській Борщагівці.

До трійки увійшов також Novbud (шість будинків) з проектом «Петрівський квартал», який в поточному році розрісся з села Святопетрівське на територію сусідньої Софіївської Борщагівки.

«Це вже другий рейтинг забудовників цього року. Раніше ми досліджували ринок Києва і отримали від інвесторів і компаній серйозний “фідбек”. Саме тому вирішили перенести цей досвід на передмістя. Стало зрозуміло, що багато наших читачів розглядають купівлю житла під Києвом саме як інвестицію, адже ціни там нижчі, ніж у столиці», – пояснює головний редактор «Мінфіну» Тарас Ільків.

Традиційна особливість рейтингів «Мінфіну» – використання даних лише про офіційно введені в експлуатацію об’єкти. Редакція ранжувала всіх забудовників за кількістю декларацій або сертифікатів з реєстру Державної архітектурно-будівельної інспекції.

До списку потрапили всі забудовники з прилеглих до Києва населених пунктів, які здали в експлуатацію в 2017 році хоча б одну секцію одного будинку. У рейтингу відображені всі забудовники, яких вдалося знайти за реєстром ДАБІ, а не тільки 10 або 15 найбільших.

Допомогу в підготовці рейтингу надали партнери з аналітичної системи YouControl. Вони ж допомагали редакції знайти зв’язок між житловими комплексами і конкретними забудовниками у випадках, коли вони не були прямими. Проблемні питання за зданими об’єктами допомогла вирішити юридична компанія Constructive Lawyers.

Перша десятка рейтингу виглядає наступним чином:

1. Синергія, Ірпінь – 9 будинків, 944 квартири;

2. Martynov Real Estate, ЖК «Софія», Софіївська Борщагівка – 6 будинків, 594 квартири;

3. Novbud, «Петрівський квартал», Святопетрівське – 6 будинків, 478 квартир;

4. Будінвестконтакт, ЖК «Софіївська Слобідка», Соф. Борщагівка – 5 будинків, 568 квартир;

5. Забудовник ЖК «Family» у Гатному – 5 будинків, 150 квартир;

6. Сфера Житлобуд, Софіївська Борщагівка – 4 будинки, 540 квартир;

7. Нові Метри, Ірпінь – 4 будинки, 330 квартир;

8. Сарафан, Ірпінь – 3 будинки, 460 квартир;

9. Доброград Інвест, Крюковщина – 3 будинки, 402 квартири;

10. НоваБудова, Софіївська Борщагівка – 3 будинки, 190 квартир;

З повною версією рейтингу можна ознайомитися тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:Мінфін.com.ua
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua