В Україні знову подорожчає газ для промисловості


В Україні знову подорожчає газ для промисловості

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» з 1 січня 2018 року підвищує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 8,4% порівняно з груднем – до 9772,8 грн з 9019,2 грн за тис. кубометрів, говориться в повідомленні компанії.

Повідомляється, що максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 січня будуть підвищені на 8,2% – до 10732,8 грн з 9918 грн за тис. кубометрів.

Як відзначили в компанії, цінові пропозиції «Нафтогазу» диференційовані залежно від обсягів закупки, умов оплати та стану попередніх розрахунків.

Якщо покупець не має заборгованості перед «Нафтогазом» або буде купувати не менше ніж 50 тисяч кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна. У всіх інших випадках застосовується більш висока ціна. Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2015 року в Україні набув чинності новий закон про ринок природного газу, який позбавив Нацкомісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики, права на встановлення цін на природний газ для промисловості. У грудні 2017 року «Нафтогаз» підвищив мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 2,4% порівняно з листопадом 2017 року – до 9019,2 за тис. куб. м і максимальні ціни на 2,3% — до 9918 за тис. куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування