У Данії хокеїстам платитимуть зарплату біткойнами


У Данії хокеїстам платитимуть зарплату біткойнами

Нападник данського клубу «Рунгстед» Ніколай Розенталь став першим професійним спортсменом із зарплатою в біткойнах. Як повідомляє sports.ru частина його контракту захищена від коливань на ринку, але решта суми буде формуватися в залежності від курсу криптовалюти. Самого Розенталя це не турбує – він давно цікавився новим фінансовим трендом:

«Я радий, що мені дозволили бути першопрохідцем у цьому проекті».

У Розенталя ступінь бакалавра бізнес-школи Копенгагена, а як співвласник він вже має власні компанії: марку одягу і фірму скорочення харчових відходів на підприємствах. При цьому Ніколай – лідер і один з кращих бомбардирів «Рунгстеда» за останні п’ять сезонів. Його приклад можуть наслідувати й інші гравці – пропозицію перейти на біткойни зроблено всій команді.

«Такий вид оплати – це те, що в майбутньому ми будемо бачити набагато частіше», – вважає ініціатор задуму Ніклас Ніколайсен.

Як повідомляється, у «Рунгстеда» з’явився новий генеральний спонсор – данський біткойн-мільярдер Ніклас Ніколайсен. Власник і генеральний директор компанії Bitcoin Suisse – платформи для торгівлі цифровими валютами – уклав з хокейним клубом трирічну угоду, яка набуде чинності 27 грудня. Подробиці угоди не розголошуються, але, за повідомленнями данських ЗМІ, мова йде про семизначну суму в доларах США.

За договором компанія буде забезпечувати команду, але і свою вигоду отримає. Наприклад, домашня арена «Рунгстеда» тепер буде називатися Bitcoin Arena. Символічно, що колишня її назва – Saxo Bank Aren a– від колишнього партнера клубу, відомого данського банку.

«Це показує, як далеко зайшов біткойн, – радіє Ніклас Ніколайсен. – Дуже цікаво, що, коли класичні банки йдуть, ми заходимо».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua