Маск захотів поспілкуватися з творцем DOOM


Маск захотів поспілкуватися з творцем DOOM

Відомий підприємець, візіонер і мрійник Ілон Маск опублікував особистий номер телефону на своїй сторінці в Twitter, яка налічує 16,7 мільйона передплатників. Швидше за все, це вийшло випадково — повідомлення було адресоване одному з авторів оригінального DOOM, гуру ігрової індустрії і нинішньому техдиректору Oculus VR Джону Кармаку. Усвідомивши помилку, Маск видалив оригінальний пост, проте оперативні журналісти встигли зробити скріншот твіту.

Представники преси одразу ж вирішили перевірити опублікований номер телефону. При наборі у відповідь лунав не голос підприємця, а автовідповідач, який цитував фразу-пасхалку з God of War. Незважаючи на це, журналісти провели розслідування і підтвердили, що цей номер належить Ілону Маску. Співробітники авторитетних видань одразу почали будувати теорії про те, що ж бізнесмен хотів обговорити з Кармаком. Вони навіть надіслали Маску лист, в якому попросили роз’яснити ситуацію, однак творець Tesla не дав відповіді і ніяк не прокоментував те, що трапилося.

Багато хто вважав, що підприємець хотів запропонувати Кармаку співпрацю в роботі над якимось новим проектом. Втім, це малоймовірно: представники Facebook — компанії, що володіє Oculus VR — повідомили пресі, що своєю посадою Кармак цілком задоволений і залишати її не планує. Найпопулярнішою версією серед журналістів і пересічних користувачів стало те, що все, що відбулося — лише черговий жарт ексцентричного бізнесмена.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua