Red Hat вийшла на річну виручку в $3 млрд


Red Hat вийшла на річну виручку в $3 млрд

Виробник програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом Red Hat завершив третій фінансовий квартал з виручкою, що зросла на 22% завдяки високому попиту на корпоративні рішення.

За звітний період, що відповідає календарному вересень–листопад 2017 року, продажі Red Hat склали $745 млн проти $615,3 млн за аналогічний відрізок часу 2016-го. Чистий прибуток підскочив майже на 50 % до $101 млн.

Виконавчий віце-президент і фінансовий директор Red Hat Ерік Шандер (Eric Shander) говорить, що компанія вийшла на річну виручку в $3 млрд. Як зазначає видання ZDNet, з урахуванням поточних темпів зростання доходів Red Hat може стати першим виробником софта Open Source з квартальними продажами від $1 млрд.

Останнім часом компанія спостерігає за сплеском попиту на флагманську операційну систему Red Hat Enterprise Linux з боку корпоративних клієнтів. Завдяки цьому продукту доходи Red Hat від продажу підписок піднялися до $656,8 млн з $543,3 млн у третьому кварталі минулого фінансового року.

За словами голови Red Hat Джима Уайтхерста (Jim Whitehurst), фінансовому підйому сприяє сильний попит на гібридні хмарні технології, у тому числі на контейнерні платформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування