У Мінсоцполітики повідомили, коли буде проведено перерахунок пенсій українських військових


У Мінсоцполітики повідомили, коли буде проведено перерахунок пенсій українських військових

Перерахунок пенсій військовослужбовців буде проведено з 1 січня 2018 року, навіть якщо закон про це буде прийнято пізніше, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

“Незалежно від того, коли Верховна Рада прийме цей закон, перерахунок пенсій розпочнеться з першого січня 2018 – в самому законі прописана норма, якою встановлюється перерахунок саме з цієї дати”, – сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За його словами, в результаті осучаснення пенсії підвищаться для кожного індивідуально в залежності від стажу та розміру грошового забезпечення, але середнє підвищення складе 1,5 тис. грн.

Як повідомлялося, 3 жовтня Верховна Рада прийняла пенсійну реформу, яка передбачає проведення осучаснення пенсій з жовтня і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.

Відповідно до закону, Рада доручила уряду до 1 листопада 2017 року підготувати і подати на розгляд парламенту законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перерахунку пенсій військовослужбовців з урахуванням оновленого грошового забезпечення. При цьому, згідно з інформацією на сайті парламенту, станом на ранок 14 листопада даний законопроект зареєстрований не був.

Водночас, 15 грудня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів вніс проект закону про перерахунок пенсій військових до Ради національної безпеки і оборони України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
В Контексті Finance.ua
Опитування