Кабмін вирішив зобов'язати всіх підприємців завести офіційну електронну пошту


Кабмін вирішив зобов'язати всіх підприємців завести офіційну електронну пошту

Кабінет міністрів України схвалив законопроект, згідно з яким українські підприємці повинні задекларувати офіційну електронну адресу для взаємодії з держорганами, судами та іншими органами влади і підтримувати її до закриття.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 20 грудня, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, офіційну адресу електронної пошти суб’єкти господарської діяльності повинні вказувати при реєстрації.

Так, офіційною електронною адресою є адреса електронної пошти юрособи та фізособи-підприємця, яка використовується для офіційного листування в електронному вигляді і є незмінною до внесення запису про держреєстрацію зупинки діяльності відповідного юрособи/фізособи-підприємця.

Читайте також: Кабмін суттєво підвищив поріг продажів без касового апарату

Листи, що надійшли на таку адресу, вважаються надісланими офіційно і не вимагають додаткового документального підтвердження, йдеться в проекті.

Відповідно до документа, присвоєння офіційної електронної адреси здійснюється одночасно з держреєстрацією юрособи або придбання фізособою статусу підприємця. У момент припинення діяльності здійснюється архівування та збереження таких адрес з відповідними листами і повідомленнями.

Кабмін розраховує, що ця норма набуде чинності з 1 січня 2019 року, і пропонує дати один місяць вже зареєстрованим в держреєстрі на декларування офіційної електронної адреси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування