ПриватБанк подав до лондонського суду на колишніх власників


ПриватБанк подав до лондонського суду на колишніх власників

Україна вимагає до винесення рішення накласти арешт на майно, що належить колишнім власникам Приватбанку, в розмірі $3 млрд.

На даний момент у Високому суді Лондона почався розгляд справи “держбанк України ПриватБанк проти екс-власників Приватбанку”. Згідно з регламентом лондонського суду сторони поки не коментують деталі справи.

Але за даними ZN.UA, держава в особі ПриватБанку звернулася до лондонського суду з метою повернути виведені кошти і погасити невиконані зобов’язання ПриватБанку по рефінансуванню.

Як повідомило джерело, на даний момент справа перебуває на етапі прийняття рішення щодо забезпечувальних заходів у рамках провадження. Зокрема, зазначає джерело, державний ПриватБанк звернувся до Високого суду з проханням на період розгляду справи до винесення рішення накласти арешт на майно, що належить колишнім власникам Приватбанку, в розмірі $3 млрд.

Відповідний перелік активів було надано суддям в рамках слухань про прийняття рішень щодо забезпечувальних заходів.

Сторону державного ПриватБанку в суді представляє компанія Hogan Lovells.

Довідка Finance.ua:

 • 18 грудня 2016 року уряд прийняв рішення про націоналізацію ПриватБанку.
   
 • В результаті аудиту з’ясувалося, що 100% корпоративного кредитного портфеля Приватбанку було видано пов’язаним особам, і фінустанова була докапіталізована на суму 116,8 млрд грн.
 • 1 липня 2017 року настав термін внесення застав по пов’язаних кредитах у Приватбанку, однак колишні бенефіціари фінустанови Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов не виконали свої зобов’язання.
 • У зв’язку з невиконанням зобов’язань колишніх власників “Приватбанку” влада почала процедуру примусового стягнення боргів.
 • За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, колишні акціонери можуть потрапити під кримінальну відповідальність.
 • Суркіси, а також інші пов’язані з ПриватБанком особи подали 42 позови проти НБУ. Майже всі позови подано до адміністративного суду і стосуються оскарження визнання Нацбанком зазначених осіб пов’язаними з ПриватБанком.
 • Київський апеляційний адміністративний суд 6 листопада зобов’язав ПриватБанк повернути сім’ї Суркісів 1,05 млрд грн, $266,2 тис. і EUR7,8 тис.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування