Subaru перевіряє інформацію про спотворення даних про свої авто


Subaru перевіряє інформацію про спотворення даних про свої авто

Японський автовиробник Subaru Corp., який раніше в цьому році оголосив про порушення при інспекції якості автомобілів, в середу повідомив про вивчення інформації, що надійшла, що співробітники підприємств компанії в Японії необґрунтовано спотворювали дані про ефективність використання пального в машинах, що випускаються.

Автовиробник також оприлюднив 53-сторінковий звіт за підсумками інспекції його підприємств, проведений незалежною юридичною компанією, пише газета The Wall Street Journal.

У звіті, однак, не згадується про можливе спотворення даних про економічність автомобілів Subaru співробітниками. В Subaru це пояснюють тим, що інформація про маніпулювання цими даними, про яке раніше оголосила раніше державна інформаційна компанія NHK, поки не підтверджена.

Останнім часом в Японії вибухнула ціла серія скандалів з фальсифікацією компаніями сертифікатів якості продукції.

Так, на початку жовтня стало відомо про порушення при інспекції якості автомобілів на японських заводах Nissan Motor. Через кілька тижнів про аналогічну проблему оголосила і Subaru. У тому ж місяці Kobe Steel зізналася в фальсифікації сертифікатів якості на продукцію зі сталі, алюмінію і міді.

Президент Subaru Ясуюкі Йосінага повідомив в ході прес-конференції на цьому тижні, що замовлення на автомобілі компанії в Японії в грудні скоротилися на 30%. У США, на які припадає близько 70% автомобілів, які продає компанія, ослаблення попиту не відзначено, і продажі на цьому ринку були “виключно хорошими”, сказав він.

Я.Йосінага вибачився за скандал з порушеннями при інспекції якості автомобілів, зазначивши, що має намір змінити корпоративну культуру “з самого заснування”.

Представник Subaru повідомив WSJ, що в зв’язку з розслідуванням інформації про спотворення даних про економічність автомобілів компанія призупинила випуск лише незначного числа моделей для перевірки.

Акції Subaru подешевшали більш ніж на 7% за підсумками торгів у середу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування