0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Держстаті зазначили зростання економіки України


У Держстаті зазначили зростання економіки України

Зростання реального валового внутрішнього продукту України в третьому кварталі 2017 року в річному вираженні – у порівнянні з третім кварталом 2016 року – склало 2,1%, повідомляється на сайті Державної служби статистики України.

Раніше, 14 листопада, Держстат оприлюднив оперативні оцінки, згідно з якими зростання ВВП України в третьому кварталі в річному вираженні також становило 2,1%.

За оновленою інформацією Держстату, в порівнянні з попереднім, другим кварталом 2017 року, з урахуванням сезонного фактора ВВП зріс на 0,2%, що також відповідає раніше оприлюдненим оперативним оцінкам.

Також повідомляється, що номінальний ВВП в третьому кварталі склав 821,3 млрд грн, а ВВП у розрахунку на одну людину – 19,320 тис. грн.

Враховуючи оцінки Держстату, зростання ВВП у третьому кварталі в річному вираженні сповільнилося після зростання в аналогічному вимірі у другому кварталі на 2,3% і в першому кварталі – на 2,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування