У Іммігрант Інвест розповіли, навіщо українцям отримувати громадянство Сент-Кітс і Невіс — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Іммігрант Інвест розповіли, навіщо українцям отримувати громадянство Сент-Кітс і Невіс

Особисті фінанси
556
Глави МЗС України та Федерації Святого Кристофера (Сент-Кітс і Невіс) ще в минулому році скасували візовий режим між країнами для своїх громадян. З оновленою програмою «громадянства через інвестиції» отримати карибський паспорт громадянам України стало ще простіше. Про це розповіли в міжнародній компанії Іммігрант Інвест — офіційному представнику країн Карибського регіону.
Друге громадянство для українців: особливості нової Програми «громадянство через інвестиції»
З вересня цього року уряд Сент-Кітс і Невіс створив додатковий варіант отримання громадянства через інвестиції. Майбутньому інвестору пропонується зробити внесок-пожертву до Фонду допомоги постраждалим від ураганів. Таким чином уряд планує швидше відновити інфраструктуру острова і залучити більше інвесторів.
Згідно з новим варіантом програми інвестор подає до міграційної служби документи, проходить перевірку служб безпеки, після чого вносить $150000 до Фонду допомоги і отримує паспорт Карибської країни. У заявку на громадянство інвестор може вписати і членів своєї сім’ї — дружину або чоловіка, дітей до 30 років і батьків старше 55 років. Єдина умова — члени сім’ї повинні фінансово залежати від заявника. Якщо в родині більше 4-х осіб, інвестор доплачує $25000 за кожного наступного утриманця.
Верховний комісар Сент-Кітс і Невіс в Великобританії HE Dr Kevin M. Isaac розповів чим відрізняється програма громадянства Сент-Кітса від аналогічних програм у Карибському регіоні:
«Важливо відзначити, що за ці роки ми багато чому навчилися і відповідно поліпшили Програму, що робить цю Програму платиновим стандартом. Наша перевірка на благонадійність має першорядне значення. Вона надійна і в той же час підлаштовуватися до мінливого світу. Наша програма посилилася. Вона надійна і має репутацію цілісної і високоякісної програми», — зазначив Верховний комісар в інтерв’ю у виданні Forbes.
Фонд допомоги постраждалим від ураганів буде діяти до 30 березня 2018 року.
Паралельно з новим варіантом програми діють і традиційні схеми отримання громадянства через інвестиції — внесок до Фонду диверсифікації цукрової промисловості (The Sugar Industry Diversification Foundation) і покупка нерухомості.
Які переваги у громадянства Сент-Кітс і Невіс
  • З паспортом Сент-Кітс і Невіс дозволений безвізовий в’їзд у більш ніж 120 країн світу, включаючи Великобританію, Шенген, Сінгапур і Бразилію.
  • Житель України отримавши громадянство Сент-Кітса може оптимізувати свій бізнес, зареєструвавши активи на другий паспорт. М’яка податкова система країни лояльно ставиться до своїх резидентів та їх компаній.
  • Друге громадянство гарантує безпеку і можливість в будь-який момент безперешкодно покинути країну, не витрачаючи час на оформлення документів.
Розрахувати вартість і оформити заявку на друге громадянство можна на сайті Іммігрант Інвест — офіційного представника програм громадянства Карибського регіону.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас