«Артемсіль» стала більше заробляти і збільшила зарплату


«Артемсіль» стала більше заробляти і збільшила зарплату

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» за 11 місяців 2017 року збільшило показник чистого прибутку на 20,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 р. до 218,2 мільйона гривень.

У релізі уточнюється, що підприємство випустило і переробило 1624,7 тисячі тонн солі. Зокрема, перевиконано план з виробництва солі без упаковки на 35%.

Крім того, за 11 місяців 2017 ДП «Артемсіль» перерахувало до бюджетів податків і зборів на загальну суму 403,8 млн грн, що на 38,6% більше аналогічного показника минулого року.

Також за неповний рік на державному соледобувному підприємстві були збільшені тарифні ставки і посадові оклади працівників на 32%. Зокрема, середня заробітна плата склала 10 203 грн.

«2017 рік можна вважати досить успішним для підприємства. Завдяки злагодженій роботі всіх працівників нам вдалося перевиконати виробничі і фінансові показники, розвивати виробництво. Ми і надалі плануємо продовжувати програми з реконструкції і модернізації всіх рудників, підвищувати ефективність роботи, реалізовувати масштабні соціальні проекти», – цитується в повідомленні керівник ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування