Кабмін суттєво підвищив поріг продажів без касового апарату


Кабмін суттєво підвищив поріг продажів без касового апарату

Кабінет міністрів України підвищив поріг річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і послуг, які можна проводити без застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО, касовий апарат).

Відповідна постанова з правками до постанови Кабміну від 23 серпня 2000 року №1336 була прийнята на засіданні уряду 18 грудня, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Так, поріг річного обсягу операцій без касового апарату підвищений з 200 тис. грн до 500 тис. грн і з 75 тис. грн до 250 тис. грн в залежності від форми і умов здійснення діяльності на один структурний підрозділ суб’єкта господарської діяльності.

При цьому, згідно з пояснювальною запискою до проекту постанови, також постанова передбачає обов’язкове використання РРО при перевищенні річного доходу 1 млн грн незалежно від виду діяльності.

Дія документу поширюється на суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, алкогольними напоями та тютюновими виробами, зазначив під час засідання перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

При цьому РРО стає обов’язковим для суб’єктів, які надають побутові послуги (крім тих, які надають їх на території сіл), послуги носильників з додаванням багажу на вокзалах і в портах, реалізують квитки державних лотерей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua