Будівництво газопроводу від Киргизстану в Китай почнеться через два роки


Будівництво газопроводу від Киргизстану в Китай почнеться через два роки

Киргизія і Китай в кінці 2019 року планують розпочати будівництво газопроводу між країнами, який стане частиною четвертої гілки з транспортування туркменського газу в КНР, повідомили в прес-службі Держкомітету промисловості, енергетики та надрокористування Киргизії.

Питання будівництва гілки газопроводу обговорювалося на зустрічі голови держкомітету Уланбека Рискулова з генеральним директором компанії SINO-Pipeline International Company Limited Меном Фаньчуном.

“На зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці з будівництва газопроводу Киргизія – Китай. Сторони підтвердили свої наміри про прискорення реалізації проекту і надання допомоги у вирішенні виникаючих труднощів для взаємовигідного співробітництва”, – сказав представник комітету.

Він додав, що протяжність гілки складе 215 км, попередня вартість проекту становить $1,2 млрд, термін реалізації – 3 роки.

Передбачається, що четверта гілка магістрального газопроводу для транспортування туркменського газу в Китай пройде через територію Туркменії, Узбекистану, Таджикистану і Киргизії, газопровід буде прокладений по території південної Ошської області республіки.

Угоду про будівництво і експлуатацію газопроводу Киргизія – Китай було підписано у вересні 2013 року в ході державного візиту до Бішкеку глави КНР Сі Цзіньпіна. Будівництво мало початися в 2015 році і завершитися в 2017 році, але за рішенням китайської сторони реалізація проекту була на час відкладена.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування