БОД в Канаді позбавить від бідності 100 000 осіб до 2023 року


БОД в Канаді позбавить від бідності 100 000 осіб до 2023 року

З початку 2018 року близько 84 000 жителів провінції Квебек (Канада) почнуть отримувати безумовний основний дохід за новою програмою по боротьбі з бідністю. В першу чергу допомогу видадуть одиноким громадянам, які не можуть влаштуватися на роботу. Уряд вважає, що допомоги з працевлаштуванням вже недостатньо, щоб позбавити людину злиднів.

З наступного року в провінції Квебек нові соціальні допомоги за принципом БОДу почнуть видавати 84 000 осіб, повідомляє The Independent з посиланням на CBC News. Основну частку виплат отримають одинокі громадяни, в тому числі люди з фізичними та інтелектуальними вадами, які заважають їм влаштуватися на роботу.

Уряд почне впроваджувати БОД поступово. Для початку соціальні допомоги, які вже надаються громадянам за межею бідності, збільшать на C$73 на місяць. До 2023 року виплати зростуть вже на C$440 на місяць, а щорічний мінімальний дохід до цього часу складе C$18 029. У Канаді поріг бідності вважається неподоланим, якщо людина отримує більше C$18 000.

За останніми даними, 802 377 мешканців Квебеку перебувають за межею бідності. До 2023 року уряд сподівається, що 100 000 городян зможуть подолати межу бідності. На цей проект влада виділить C$3 млрд. Прем’єр-міністр Квебеку Філіп Куйяр визнав, що для боротьби з бідністю недостатньо проводити програми з працевлаштування: «Працевлаштування – не єдиний засіб проти злиднів. Ми повинні використовувати інші методи, які лежать на поверхні».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua