EasyJet завершив купівлю частини активів збанкрутілої Air Berlin


EasyJet завершив купівлю частини активів збанкрутілої Air Berlin

Британська компанія EasyJet завершила операцію з придбання частини активів збанкрутілої Air Berlin в берлінському аеропорту “Тегель”, йдеться в повідомленні британської компанії, розміщеному на Лондонській фондовій біржі.

“Угода призведе до того, що EasyJet буде експлуатувати 25 літаків з аеропорту “Тегель”. Крім цього, угода включає в себе лізинг колишніх літаків Air Berlin, поглинання інших активів, у тому числі слотів в аеропорту, і приймання на роботу колишнього льотного екіпажу Air Berlin” , – йдеться в повідомленні.

Генеральний директор EasyJet Йохан Лундгрен (Johan Lundgren) зазначив, що ця угода відповідає стратегії компанії щодо цілеспрямованого інвестування у зміцнення своїх позицій в провідних аеропортах Європи.

Минулого тижня Єврокомісія схвалила дану угоду EasyJet, про яку було оголошено 30 жовтня. Тоді говорилося, що загальна вартість покупки становить близько 40 мільйонів євро.

У серпні Air Berlin запустила процедуру банкрутства. Рішення було ухвалено після відмови головного акціонера Etihad фінансово підтримати авіакомпанію.

Британська бюджетна авіакомпанія EasyJet була заснована в березні 1995 року. Акції компанії входять в британський індекс FTSE 100 і торгуються на Лондонській фондовій біржі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування