Фонд Andreessen Horowitz вкладе $450 млн в біотехнології


Фонд Andreessen Horowitz вкладе $450 млн в біотехнології

Andreessen Horowitz, великий венчурний фонд з Кремнієвої долини, має намір інвестувати $450 млн у біотехнології, повідомляє Business Insider. Це друга спроба фонду увійти в цю сферу.

Компанія, яка заробила на вкладеннях в програмне забезпечення, має намір повторити цей успіх в царині біології. Для цього буде заснований окремий фонд, який інвестує $450 млн в біотехнології. Раніше Andreessen Horowitz уже працював в цьому напрямку: фонд a16z обсягом $200 млн, що належить йому, був заснований в 2015 році і спеціалізувався на вкладення в сфері на стику біології та комп’ютерних наук.

Інтереси нового фонду будуть ширшими. Крім комп’ютерних технологій в біології, він буде підтримувати проекти зі сфери енергетики і виробництва їжі. Основними галузями, на яких зосередиться фонд, стануть:

Обчислювальна біомедицина і застосування ШІ і машинного навчання в біології. Серед компаній, які цікаві Andreessen Horowitz, Freenome, що розробляє тест для ранньої діагностики раку, і twoXAR, що використовує машинне навчання для розробки ліків. Раніше a16z вже вклав кошти в обидві фірми.

Генетичні технології. Сюди відносяться читання і перезапис генетичної інформації, редагування геномів і створення синтетичної ДНК. Особливо перспективним виглядає перепрограмування клітин для боротьби з хворобами, наприклад, рак, – так звана клітинна терапія.

Програмне забезпечення для системи охорони здоров’я.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування