У Франції заборонять Facebook дітям до 16 років


У Франції заборонять Facebook дітям до 16 років

У Франції обговорюється законопроект, згідно з яким підліткам до 16 років буде заборонено користуватися Facebook без дозволу батьків. З великою ймовірністю закон буде прийнятий, адже вже на цьому тижні міністр освіти Франції оголосив про заборону мобільних телефонів в школах, пише Quartz.

Французький уряд висунув законопроект, в якому пропонується заборонити дітям до 16 років реєструвати обліковий запис в Facebook без дозволу батьків. Згідно з власною політикою Facebook, неповнолітнім до 13 років офіційно не можна приєднатися до платформи, хоча багато дітей легко обходять це правило. Ймовірно, їм буде також просто обійти нову ухвалу, оскільки потрібно буде лише зазначити потрібну галочку, вказуючи, що користувач отримав дозвіл батьків. Однак після прийняття проекту це буде прирівняно до порушення закону.

Поки що неясно, як саме буде застосовуватися закон і якими будуть наслідки в разі його порушення. Але очікується, що законопроект буде схвалений парламентом Франції, оскільки вже на цьому тижні міністр освіти офіційно заборонив користуватися мобільними телефонами в школах, імовірно навіть на перервах.

Тим часом Facebook, навпаки, намагається залучити більш молоду аудиторію на свою платформу. Нещодавно компанія представила новий додаток під назвою Messenger Kids, розрахований на дітей з шести років і старше. Це знову викликало дискусію про вік дітей, в якому вони можуть починати користуватися смартфонами та соціальними мережами, в ході якої багато батьків заявили, що не дозволять своїм дітям користуватися цим додатком.

Нещодавно колишні керівники Facebook попереджали про те, щоб діти не використовували соціальні медіа. Вони розповіли, що в основі соціальних мереж лежить ідея використання людської психології, зокрема, формування залежності за допомогою стрибків дофаміну, які відбуваються в процесі циклу отримання зворотнього зв’язку і пошуку «соціального схвалення».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua