Україна підтримала гендерну декларацію СОТ


Україна підтримала гендерну декларацію СОТ

Україна приєдналася до Декларації про торгівлю і розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері, – повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

12 грудня в рамках одинадцятої Конференції міністрів СОТ в Буенос-Айресі заступник міністра – торговий представник України Наталія Микольська взяла участь у підписанні спільної декларації про торгівлю і розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері.

Понад 100 країн-учасниць декларації, в тому числі і Україна, погодилися працювати над тим, щоб торгова політика країн була більш відповідальною в гендерних питаннях.

Кроки для реалізації декларації передбачають обмін досвідом щодо правил і програм з метою заохочення участі жінок в національних і міжнародних економічних відносинах шляхом обміну інформацією через СОТ.

Підписанти декларації залучені до обміну кращими практиками з проведення гендерного аналізу торгової політики і моніторингу їх наслідків. Крім того, вони співпрацюють у СОТ з метою усунення бар’єрів для розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері і розширення їхньої участі в торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування