Приватна компанія поставила американський газ для "Укртрансгазу"


Приватна компанія поставила американський газ для "Укртрансгазу"

ЕРУ Трейдинг” вперше імпортувала в Україну і розмістила на зберігання в підземному сховищі природний газ, який раніше прибув морським шляхом з США в танкері-газовозі в LNG термінал в польському Свіноуйсьце. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“На початку літа польський партнер по газопостачанню “ЕРУ” організував закупівлі природного газу для польського СПГ-терміналу (терміналу з прийому зрідженого газу – УНІАН) і транспортування газу по трубопроводу через польсько-український інтерконнектор. Компанія “ЕРУ Трейдинг” придбала газ на кордоні і розмістила його в сховищі в Україні”, – зазначається в повідомленні.

У компанії повідомили, що такі угоди застраховані з боку Державного агентства США щодо захисту іноземних інвестицій (OPIC), з яким раніше “ЕРУ Трейдинг” підписала двадцятирічний контракт.

“Поєднання можливості відвантаження спотового обсягу зрідженого природного газу та покриття полісом страхування OPIC дозволило “ЕРУ” виграти один з десяти лотів на поставку 135 мільйонів кубометрів газу для потреб “Укртрансгазу” на період семи місяців”, – додали в прес-службі.

Нагадаємо, на початку серпня “ЕРУ Трейдинг” почала імпортні поставки природного газу від польської нафтогазової компанії PGNiG для українських промислових споживачів.

У жовтні 2017 група компаній “ЕРУ” відновила роботу з Одеським припортовим заводом за давальницькою схемою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування