Українці стали купувати більше гібридів


Українці стали купувати більше гібридів

Автомобільні уподобання українців в 2017 році істотно змінилися. Про це свідчать продажі нових авто. Так популярність дизельних і гібридних авто істотно зросла. Продажі нових електрокарів просідають. Лідерство, щоправда, як і раніше — за бензиновими авто.

Згідно з останніми даними, їм належить 53,3% загального обсягу продажів (у 2017-му їх частка становила 53,8%).

Найпопулярнішою моделлю українського ринку з бензиновим двигуном за підсумками 11 місяців стала Skoda Octavia: її вибрали 2 080 покупців.

Автомобілі з дизельними двигунами впевнено утримують другу позицію з часткою в 38,8%, яка збільшилась на 1% відносно минулого року. Локомотивом категорії став дизельний варіант кросовера Kia Sportage, вибір на якому зупинила 2431 людина.

Автомобілі, оснащені ГБО, охопили 5,1% ринку. Рік тому їх частка була майже 7% — позначається поступова відмова імпортерів від поставок машин з заводським ГБО на користь встановлення обладнання в Україні авторизованими дилерами. У цьому сегменті лідирує вітчизняний ЗАЗ Сенс – 253 шт.

Найбільш інтенсивне зростання частки ринку (з 0,7% в минулому році до 2,3% у 2017-му) в Україні показали гібридні машини. Бестселером серед таких став кросовер Totyota RAV-4, його результат – 911 продажів.

Серед електрокарів лідером українського, як і світового ринку, залишається Nissan Leaf: 198 нових авто продані в нашій країні за підсумками 11 місяців (скромні 0,5% ринку нових авто). У минулому році їх частка становила 0,9%, а в 2017-му увагу шанувальників «зеленого» транспорту привертали переважно електромобілі з пробігом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua