Засновник AliExpress визнав, що його компанія не готова до платежів в Bitcoin


Засновник AliExpress визнав, що його компанія не готова до платежів в Bitcoin

Творець AliExpress, мільярдер Джек Ма визнав, що дуже мало знає про криптовалюти, і не планує дозволяти їх на своїх торгових майданчиках.

За його словами, він буде орієнтуватися на безготівкові платежі в валютах різних країн, пише Cryptocoinsnews з посиланням на китайські ЗМІ.

“Я скажу чесно, я знаю про біткойни дуже мало і я повністю розгублений”, – зізнався Ма.

Голова ради директорів Alibaba Group вважає, що криптовалюта може повністю змінити міжнародні правила фінансування і торгівлі. Ма зазначив, що його компанії зараз зосереджені на розвитку безготівкових розрахунків. За словами Ма, вони “орієнтуються на безготівкове суспільство для Китаю”.

“Я не думаю, що ми до цього готові. Я планую сфокусуватися на AliPay, платформі компанії для мобільних платежів, а також інших технологіях, спрямованих на розвиток юаня, долара США, євро та інших валют”, – сказав засновник AliExpress, ставлячи під сумнів те, чи зможе його компанія зробити стрибок в криптовалютний простір.

Проте корпорація вже працює з блокчейн-ініціативами. Навесні 2017 року компанія Hundsun Technologies, співзасновником якої є Джек Ма, інвестувала в блокчейн-стартап Symbiont. Компанії сфокусуються на розробці смарт-контрактів, які оптимізують бізнес-процеси на ринках державних і приватних цінних паперів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua